Dotacje inwestycyjne


Specjalizujemy się w doradztwie gospodarczym i biznesowym. Kompleksowo wspieramy naszych Klientów w procesie pozyskania dotacji z funduszy unijnych. Korzystając z wiedzy oraz doświadczenia naszych specjalistów dostarczamy Klientom najwyższą jakość usług oraz rozwiązania adekwatne do zakresu inwestycji. Realizujemy nasze usługi dzięki zaangażowaniu ludzi, którzy pracują z pasją, dla których ważne jest zadowolenie Klienta oraz skuteczna realizacja celu usługi, czyli pozyskanie finansowania na zaplanowaną inwestycję. Kreatywność pozwala nam proponować rozwiązania niekonwencjonalne i innowacyjne.Często tam gdzie inni widzą problem my dostrzegamy szansę na rozwój, dzięki temu zwiększamy możliwości finansowania dla Klienta.

Obszary w których się specjalizujemy:

Innowacje są motorem napędowym dla rozwoju firm oraz sposobem na wzrost ich konkurencyjności. Obecne czasy wymagają ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań, pomysłów i koncepcji, które wpłyną na rozwój Twojego przedsiębiorstwa. Obszar innowacyjności stał się kluczową kwestią w rozwoju każdej organizacji i powinien być ściśle powiązany ze strategią biznesową. Znaczącą zachętą do podejmowania działań w obszarze innowacyjności są fundusze unijne. Jeżeli masz pomysł na innowacyjny produkt/ usługę lub technologię skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać odpowiedni program finansowy i pozyskać dotację na projekty badawczo – rozwojowe.

Posiadasz innowacyjny produkt/ usługę lub technologię która zapewni Twojej firmie przewagę konkurencyjną? Jako przedsiębiorca doskonale wiesz jak ważne jest ciągłe podnoszenie konkurencyjności na rynku oraz dostosowanie Twojej oferty do wciąż zmieniających się warunków rynkowych. Nie zwlekaj z decyzją zbyt długo skorzystaj z profesjonalnej pomocy naszych specjalistów w celu wdrożenia opracowanych rozwiązań oraz komercjalizacji wyników prac badawczo – rozwojowych. A może zamierzasz rozwinąć dotychczas prowadzoną działalność gospodarczą lub ją zdywersyfikować wprowadzając do swojej oferty nowe produkty lub usługi. Zdajemy sobie sprawę z ryzyka oraz dużych nakładów finansowych związanych z tym procesem, dlatego znajdziemy odpowiedni program finansowy w celu realizacji Twoich planów i skutecznie przeprowadzimy Cię przez ten skomplikowany proces inwestycyjny.

Handel zagraniczny stanowi ogromną szansę na rozwój dla Twojej firmy. Szukasz nowych rynków zbytu, chcesz nawiązać współpracę z kontrahentami na rynkach zagranicznych? Oferujemy wsparcie w zakresie promocji i internacjonalizacji polskich marek na rynkach zagranicznych poprzez pozyskanie finansowania na projekty eksportowe.

Aktualnie dostępne są następujące konkursy, w ramach których można pozyskać dofinansowania na rozwój i funkcjonowanie przedsiębiorstw:

 

Jesteś zainteresowany rozwojem Twojej Firmy? Skontaktuj się z nami, pomożemy wybrać najlepszą ścieżkę finansowania inwestycji.

 

Dlaczego warto nawiązać z nami współpracę:

  • Profesjonalizm – połączenie wiedzy, doświadczenia i kompetencji naszych specjalistów gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług
  • Indywidualne podejście – wykorzystujemy naszą wiedzę, umiejętności, zasoby i staramy się dobrać optymalne rozwiązanie adekwatne dla każdego Klienta
  • Poufność – gwarantujemy bezpieczeństwo i poufność przekazywanych informacji, które często stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa
  • Partnerstwo –opieramy relacje biznesowe na zasadzie wzajemnego zaufania, w którym ważne jest zadowolenie Klienta oraz przyjemności ze wspólnej współpracy

 

Jak działamy:

Rozpoczęcie współpracy
Analiza potrzeb Klienta i budowa koncepcji projektu zgodnie ze strategią rozwoju.

Źródło finansowania
Przygotowanie strategii finansowania projektu ze środków unijnych.

Wniosek o dotację
Kompleksowe przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej wraz ze wszystkimi załącznikami.

Ocena projektu
Wsparcie na etapie od oceny projektu do podpisania umowy o dofinansowanie.

Rozliczenie projektu 
Skomplikowany proces rozliczania projektu bierzemy na siebie. Mamy w tym doświadczenie i jesteśmy dobrzy w tym co robimy.

 

Zapraszamy do śledzenia naszych działań na Facebooku