O nas

Projekt realizowany jest przez Cadsoft Tomasz Grzyb z siedzibą w Warszawie, przy ul. Józefa Bema 60/401, 01-244 Warszawa,
w partnerstwie z Marek Leśniak Centrum Szkoleniowe Masterlang, ul. Torfowa 3/1, 30-384 Kraków.

LIDER PROJEKTU
Firma Cadsoft powstała w styczniu 2000 roku. Od początku swojej działalności specjalizuje się w obsłudze firm projektowych w zakresie dostawy, szkoleń i wdrażania systemów komputerowego wspomagania projektowania.
Od początku działalności ściśle związani z firmą Autodesk, a doświadczenie we wdrożeniach systemów CAD\CAM\CAE pozwoliło na uzyskanie statusu Gold Partner – Autoryzowanego Resellera Autodesk (AAR).
Status Gold Partner obliguje do oferowania najwyższej jakości, kompleksowych rozwiązań z zakresu oprogramowania inżynierskiego, sprzętu komputerowego i peryferyjnego oraz związanych z nimi usług szkolenia, wdrożenia, serwisu, audytu etc., zazwyczaj towarzyszących profesjonalnemu wdrażaniu systemów CAD/CAM.

PARTNER PROJEKTU
Firma Centrum Szkoleniowe MASTERLANG istnieje na rynku usług szkoleniowych od 1997 roku. W latach 2007 – 2015 zrealizowała 23 projekty współfinasowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Posiada doświadczenie w realizacji szkoleń językowych, z zakresu ICT, aktywizacji zawodowej osób powracających na rynek pracy, szkoleń zawodowych. Dzięki projektom ponad 6000 osób otrzymało renomowany Certyfikat TOEIC potwierdzający kompetencje językowe.

 

RAZEM posiadamy wiedzę, potencjał kadrowy i nie boimy się wyzwań!